Foto - "B" z Haliparku /7
čínský chocholatý pes - ch.s. z Haliparku

Úvod (Home) Výstavy (Shows)  Chov číňani (CCD) Z médií (Press) Inzerce (Puppies)
Standardy Ke čtení Chov peruáni (Peruvians) Foto (Photo)  z Haliparku
 

Jch. Amanda Hvězda z Podmok (rodiče: Arnold Malyshka Airin x Cety Modrý květ)Ch. Akim Hvězda z Podmok (rodiče: Arnold Malyshka Airin x Cety Modrý květ)Spojení jsme opakovali pro kvalitu předchozího vrhu, ze kterého pocházejí výstavně úspěšní jedinci jako je Ch. Akim Hvězda z Podmok (foto vpravo a jeho stránka), Jch. Amanda Hvězda z Podmok (foto vlevo) a výborný Amadeus Hvězda z Podmok. A jak se zdá, i výsledek vrhu "B" předčí naše očekávání.

Cety je pečlivá maminka. Její psí děti jsou šikovné a ohrádku už přeskočí!Představujeme vám naše štěňátka. Co si o nich myslíme?
15. 2. 2002 - Samozřejmě jsme plní nadějí a přitom dobře víme, že své vlastnosti teprve projeví. Jejich konečný vzhled ještě záleží na mnoha okolnostech i na našem chovatelském štěstí.
20. 2. 2002 - Už mají jména! 
24. 2. 2002 - Pět štěňátek již našlo své budoucí majitele.
6. 3. 2002 - V pěti týdnech věku mají všichni pejsci černý pigment očí i nosů, psí kluci mají v pořádku varlátka a všem mrňatům se začínají klubat první zoubky. Jsou čiperní, kamarádští a hraví, jak se na správná štěňátka sluší a patří. 
Bráškové Briliant a za ním Barney. 14.3.2002 - mají za sebou první koupání, fénování, stříhání drápků a úpravu čumáčků. Byli neuvěřitelně hodní. Mílovými kroky se blíží do "sladkého období", kdy je z nich celý pryč každý, kdo je uvidí. V 6 týdnech váží kolem 1 kilogramu, což je ideální stav, mají pevné kostry, skvělé osrstění a přátelské povahy.
19.3.2002 - Den plný zážitků - první očkování a tetování štěňátek. Rostou jako z vody každým dnem rozvíjejí své schopnosti. Už běhají ze svého pokojíčku přes předsíň a kuchyň Dvě misky v obležení. Všichni jsou bezvadní jedlíci. až do obývacího pokoje.
22.3.2002 - Mají za sebou úspěšnou kontrolu vrhu (viz zápis u každého štěněte). Všichni jsou zdraví, silní, nebojácní a bez zásadních nedostatků vůči standardu plemene, z čehož máme opravdu radost. Večer se nechali zvěčnit fotografem Janem Šimečkem. Děkuji jemu i Markétě Chrtkové za úpravu pejsků a za asistenci!
24.3.2002 - Od večera jsou doma už jen čtyři štěňátka. Do světa vyrazila Belisska, Baldonek i Barny, koncem týdne je bude následovat Briliantek. Balerina odcestuje v polovině dubna. Pánečka zatím hledá sladký, hravý Bongo a výstavní Bravery.
29.3.2002 - k novému majiteli odjel Briliantek. Zbylá tři štěňátka jsou jaksi osiřelá a já se stále nemohu dopočítat. 
2 hairless fenečky (Ballerina a Belissa) ukazují své barvy. Krmení - Cety leží na zádech a už učí miminka šplhat. 2 hairless psíci  - Briliant a Barny - oba růžoví s puntíky. Ani tříbarevný naháček Baldon krmení neodbývá. Kvalitní strava - základ příštího úspěchu!
Nahoře Ha pejsek - čistý naháč Baldon. Dole černobílý PP pejsek Bongo. Vpředu krásná PP fenka Bravery, vzadu velmi naděný Ha pejsek Briliant. Oba psíci mají stejnou barvu, ale zrcadlově obrácené flíčky na hlavě. 3 hairless kluci  A takhle vypadají ve dvou měsících.
Hlava pejska Brilianta, který bude podobný Amandě Briliant v 7 týdnech. To je změna, co říkáte? Briliantek v rukách nových pánečků. A na klíně. Za pár dnů už bude se svým pánečkem  Martinem.
HA fenka - Belissa už má také první flíček na nosíku. Belissa v 7 týdnech.  Zíváníčko. Jsem malá, ale šikovná. A sladká.
Ha pejsek Barny. také jemu už se objevují puntíky. Barny v 7 týdnech. Barny v 8 týdnech. Baldon v 8 týdnech.  Balerina v 8 týdnech.

Z Bravery bude výstavní zlatobílá fenka.

8wBzHBraveryC21A.jpg (26673 bytes)
Bravery znamená Statečná nebo také Nádherná. PP fenka Braverya. Už nyní je vidět budoucí  kvalitní osrstění. Bravery v 5 týdnech. Hlava Bravery v 7 týdnech. Bravery v 8 týdnech.

Bravery v 7 týdnech.

Bongo 7 týdnů. Bongovi chvíli stojí ouška. Ale už poporůstají a začínají se klopit dolů. Bongo je zvídavý rarášek.
Ha fenka - Ballerina. Všimněte si černé "korunky" v zátylku Ballerina v 7 týdnech. Ballerina má levé ouško plné puntíků. A kresbu hlavy po tatínkovi. Na levé straně má tmavou kresbu.
Bongo má černý "fráček", který mu neobyčejně sluší. PP pejsek Bongo. Čeníšek už mu  tmavne. Bongo v 7 týdnech. A v 8 týdnech. Briliant, Bongo a Belissa.

Briliant ležící spící.Další fotogalerii najdete ZDE - jsou v ní naše 8 týdenní štěňátka zachycená objektivem fotografa Jana Šimečka (email: honzas@nahaci.cz).