Foto - číňánci labutěnky /5
(fotogalerie k seriálu Vybíráme štěně 5. díl)

Úvod (Home) Výstavy (Shows)  Chov číňani (CCD) Z médií (Press) Inzerce (Puppies)
Standardy Ke čtení Chov peruáni (Peruvians) Foto (Photo)  z Haliparku
 
Výtečná kvalita osrstění je patrná na první pohled. Fenka prodlouženého formátu těla s výborným osrstěním. Sasquehanna Basta, importovaná z Polska, nezapře americké předky. Výborně osrstěná fence chybí k dokonalosti dnešního typu jen trochu delší čenichová partie.
Interšampionka Beggy Modrý květ.

Klasické krémové zbarvení.

 I u nás jsou labutěnky se stojícíma ušima.

Výborně osrstěná černobílá fena.

A další nevšední barva.

Blondie Prague Limit - tak by mělo nadějné štěně z hlediska srsti vypadat. Blondie Prague Limit - můžete se sami přesvědčit, do jaké krásy může nadějné štěně vyrůst. Už jako štěně byla nádherná. Dokonalé proporce hlavy, skvělá srst, pevná kostra, černý pigment. Kvalitu Heppy Modrý květ potvrdilo ocenění Vítěz plemene, které získala už ze třídy mladých.
Ideálně osrstěné štěně připomíná medvídě.

V mládí pak vyniká překrásnou srstí a elegancí.

Také povedený pejsek. Heppy v 8. týdnech. A jako dospívající slečna.
I toto štěně má vzhled velmi nadějného jedince. Štěněčí srst se po 12 měsících věku definitivně mění v srst dospělého psa. Srst v dospělosti už příliš nemění barvu, ale zato při správném ošetřování roste do délky. Vynikající bohatost a délka srsti. Podívejte se na fotografie u článku v 5. díle seriálu. Najdete tam jeho maminku?
Eddy v 8. týdnech. Sledujte barvu. Eddy jako mladý, tmavý pes. Eddy dospívá. Arees Pupo-Haichi dospělý. Arees jako štěně.
Eichirovi stojí ouška od malička. Eichir Ankadi - kromě výtečné kvality srsti a bezvadné hlavy má i vynikající pohybovou mechaniku.

 Amadeus Nezkrotná markýza je jeden z mála čistě bílých psů u nás.

Bílá barva dá sice více práce, ale je velmi elegantní, když září čistotou.

Dospělá fenka. Z dnešního pohledu by srst mohla být trochu hustější i delší.

Barva a hustota srsti v 8 týdnech. Tentýž pes v 10 měsících věku. Poznáte příštího šampiona? Tak to je on. A dnes je ještě lepší. Dlouhá hlava, černý pigment, jemná srst.
Typické štěně celkově staršího typu.
Základní rozdíly jsou patrné už při kontrole vrhu. Srovnávejte sami. Štěně s tmavým pigmentem a velmi hezkou hlavou. Krásná hlava, výtečné osrstění. Krátká hlava, zvlněná srst, starší typ.